مراکز چاپ کتاب

 

تیم من چاپ ارائه دهنده انواع خدمات گوناگون در زمینه چاپ به صورت آنلاین ، از قبیل چاپ کتاب ، صحافی ، موشن گرافیک ، چاپ پوستر ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ فولدر های تبلیغاتی و …. ، در این بخش به معرفی مراکز چاپ کتاب خواهد پرداخت . همانگونه که اطلاع دارید برای چاپ کتاب ، پس از تالیف آن باید به یک مرکز چاپ کتاب مراجعه گردد . هر قدر که مرکز چاپ از لوازم ، تجهیزات و کادر مناسب تر و پیشرفته تری برخوردار باشد ، کیفیت کتاب تولید شده بیشتر خواهد شد و بر میزان فروش آن افزوده می شود . در کشور ما ایران ، در هر شهر و استان مراکز چاپ کتاب متعددی وجود دارند ، که معرفی تمام این مراکز چاپ کتاب در این مقاله نمی گنجد ، به همین جهت تیم من چاپ در این مقاله ، چند نمونه از مراکز چاپ کتاب برتر در سال سال ۹۸ را به شما عزیزان معرفی خواهد نمود .

 

لیست مراکز چاپ کتاب برتر کشور ایران در سال ۹۸

 

تعدادی از مراکز چاپ کتاب برتر کشور ایران در سال ۹۸ ، به شرح زیر می باشند :

 

  • انتشارات کتاب کتیبه نوین

 

انتشارات کتیبه نوین از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران ، مجوز رسمی با شماره پروانه : ۱۱۶۴۸ دریافت نموده است . موسسه کتاب کتیبه نوین چندین سال می باشد ، که به صورت رسمی در زمینه چاپ کتاب ، دریافت فیپا ، دریافت مجوز های چاپ کتاب ، تایپ متون تخصصی و …. در حال فعالیت می باشد . این موسسه با تجربه ای که دارد ، خدمات و محصولات باکیفیتی را ارائه می دهد .

 

  • موسسه چاپ کتاب و نشر شاپرک

 

موسسه چاپ کتاب و نشر شاپرک ، موفق به دریافت مجوز رسمی از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران شده است . شماره پروانه موسسه چاپ کتاب و نشر شاپرک ۱۱۶۸۸ می باشد . این موسسه تقریبا بیش از ۱۶ سال می باشد ، که در زمینه چاپ بروشور ، تبدیل مقاله به کتاب ، تولید مجلات داخلی ، تولید دفترچه راهنما ، چاپ کتاب و …. ، درحال فعالیت می باشد .

 

من چاپ-مراکز چاپ کتاب
من چاپ-مراکز چاپ کتاب

 

  • موسسه چاپ کتاب بهتا پژوهش

 

موسسه چاپ کتاب بهتا پژوهش ، هم در زمینه چاپ کتاب فعالیت نموده و هم در زمینه فروش کتاب ، فروشگاه های آنلاین کتاب ، نمایشگاه های کتاب و …. در حال فعالیت می باشد . موسسه چاپ کتاب بهتا پژوهش ، بیشتر کتاب های مولفین خود را ، در نمایشگاه جهانی کتاب تهران و نمایشگاه های استانی ، ارائه می دهد . نحوه کار چاپ کتاب بهتا پژوهش ، در فروشگاه آنلاین به این صورت می باشد ، که ابتدا طرح روی جلد کتاب ، عنوان و توضیحات کتاب را درون فروشگاه آنلاین خود قرار می دهد . سپس تعداد هزار عدد فلش کارت رایگان ، جهت معرفی نمودن کتاب آماده نموده و با توجه به نظر نویسنده ، یک چکیده از کتاب و یک تصویر از جلد کتاب در داخل فلش کارت ها قرار می دهد . بدین طریق با استفاده از زینک خروجی ، جهت افزایش کیفیت چاپ متن ها و تصاویر کتاب های خود اقدام می نماید .

در واقع در یک توضیح کلی می توان گفت ، که مرکز چاپ کتاب بهتا پژوهش ، ابتدا حدود ۱۰۰ نسخه از کتاب مورد نظر را چاپ موده و به فروش می رساند . سپس در هنگامی که ۱۰۰ نسخه اولیه کتاب به فروش رفت ، با مولف کتاب تسویه حساب می نماید . در نهایت اقدام به  فروش مابقی کتاب می نماید .

 

  • موسسه چاپ کتاب سنا

 

موسسه چاپ کتاب  سنا ، تنها موسسه چاپ می باشد ، که از تمام ماشین آلات مورد نیاز یک انتشارات برخوردار می باشد . این موسسه دارای سابقه ۵۰ ساله بوده و از تجهیزات و کارگاه های بزرگ جهت چاپ و لیتوگرافی می باشد . به همین جهت موسسه چاپ کتاب سنا قادر است ، هزینه های چاپ کتاب را تا ۵۰ درصد کاهش داده و برای مولفان خود امکانات فراوان و تخفیفاتی را قائل شود . بدین طریق هزینه چاپ کتاب برای مولفان کاهش پیدا کرده و موسسه چاپ نیز به سود بیشتری دست می یابد . موسسه چاپ کتاب این سود را ابتدا به عنوان وام قرض الحسنه به مولفان و همچنین حفظ کیفیت و افزایش کیفیت و به روز نمودن تجهیزا مورد نیاز ، صرف می نماید . در اصل وجود تجهیزات و ماشین آلات کامل در این موسسه ، سبب بدست آمدن سود فراوانی برای این  موسسه می شود .

 

 

  • موسسه چاپ کتاب ارشدان

 

موسسه چاپ کتاب ارشدان ، دارای فضایی آکادمیک بوده و از مشاوران متعهدی برخوردار می باشد . این موسسه به صورت آنلاین و حضوری خدمات چاپ کتاب را ارائه می دهد . این موسسه در سال های اخیر در دو بخش ناشرین دانشگاهی و عمومی در نمایشگاه جهانی کتاب حضور پیدا نموده و از طرف دانشگاهیان و مولفان با استقبال فراوانی رو به رو شده است .

جالب است بدانید که موسسه چاپ کتاب ارشدان ، با هلدینگ ایران تایپیست در حال همکاری بوده و از تایپیست ها و مترجمان و پژوهشگران زیادی برخوردار می باشد .

 

  • موسسه چاپ کتاب مینوفر

 

موسسه چاپ کتاب مینوفر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران ، مجوزی با شماره پروانه نشر ۱۲۰۶۵ دریافت نموده است . این مرکز نیز همانند سایر مراکز چاپ کتاب ، در حوزه چاپ کتاب در حال فعالت می باشد .

 

  • موسسه چاپ کتاب دانشگاه شهید بهشتی

 

موسسه چاپ کتاب دانشگاه شهید بهشتی ، که کار خود را از سال ۱۳۵۲ شروع نموده است ، دارای سابقه درخشانی در زمینه چاپ کتاب می باشد . البته در سال ۱۳۷۰ نام انتشارات و کتاب به همراه یکدیگر یعنی مرکز چاپ و انتشارات ذکر و ادغام گردید .

 

  • موسسه چاپ کتاب نی

 

موسسه چاپ کتاب نی دارای ۴۰ سال سابقه در زمینه چاپ کتاب بوده ، در این موسسه انواع کتاب های ایرانی در حوزه فلسفه علوم اجتماعی و ادبیات با حفظ امتیاز و حق چاپ کتاب توسط مولف چاپ شده اند .

 

  • موسسه چاپ کتاب پژوهش برتر

 

موسسه چاپ کتاب پژوهش برتر ، در زمینه چاپ شعر ، چاپ رمان ، ویراستاری ، تالیف و … فعالیت می نماید . همچنین این موسسه در فروش بیشتر آثار تولید شده همکاری می نماید . ( از قبیل عرضه کتاب مولفان خود در نمایشگاه های کتاب )

 

  • موسسه چاپ کتاب دیجیتال میعاد

 

موسسه چاپ کتاب دیجیتال میعاد ، تقریبا دارای ۲۰ سال سابقه بوده  و در زمینه چاپ کتاب و … در حال فعالیت می باشد .

 

* موسسه چاپ کتاب من چاپ

 

حال نوبت به معرفی وبسایت من چاپ رسیده است . وبسایت من چاپ با چندین سال سابقه در حوزه خدمات چاپ کتاب ، خدمات با کیفیت در کنار قیمت پایین را برای تمام علاقمندان به صنعت چاپ ارائه می نماید . از جمله خدمات وبسایت من چاپ می توان به چاپ کتاب در من چاپ ، محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب ، چاپ کاتالوگ ، چاپ کتاب عکس در من چاپ ، چاپ ساک تبلیغاتی ، چاپ کتاب حقوقی در من چاپ و ….  اشاره نمود .

اگر شما نیز در حال تالیف کتاب می باشید ، یا در زمینه موشن گرافیک ، چاپ کتاب ، چاپ جزوه و …. در حال فعالیت و تحقیق هستید . می توانید به وبسایت من چاپ مراجعه نموده و کار چاپ کتب ، جزوه و یا آلبوم خود را به متخصصان تیم من چاپ پسپارید .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

2 دیدگاه در “مراکز چاپ کتاب

سلام میخاستم بدونم چه مواردی روی کیفیت ارائه خدمات و سرعت تحویل کار تأثیر داره

سلام
وقت بخیر
کار ها همه سریع و با کیفیت می باشد
بستگی به مقدار حجم سفارش شما دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *