چاپ فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی چیست ؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که ، فولدر تبلیغاتی چیست ؟ همچنین افرادی که قصد تحول در تبلیغات خود را دارند ، به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فولدر های تبلیغاتی می باشند . در این بخش ما تصمیم داریم ، یکی از خدمات تیم من چاپ که ، چاپ فولدر تبلیغاتی می باشد را ، به شما معرفی نماییم . در ابتدا به شرح مختصری درباره فولدر های تبلیغاتی پرداخته ، سپس به شرح فرایند تولید و چاپ فولدر تبلیغاتی در من چاپ می پردازیم .

 

تیم من چاپ ، ارائه کننده خدمات متنوع از قبیل چاپ کتاب در من چاپ ، چاپ کتب درسی ایران ، چاپ بروشور ، خدمات موشن گرافیک در من چاپ ، چاپ فولدر تبلیغاتی و …. ، آماده ارائه خدمات متنوع در تمام زمینه های چاپ ، به تمام مردم ایران زمین می باشد . افراد می توانند از هر کجا که هستند ، به صورت آنلاین در وبسایت من چاپ ، سفارش خود را ثبت نمایند ، یا به صورت حضوری به دفتر من چاپ در شهر مشهد مراجعه کرده و سفارش خود را انجام بدهند . تیم من چاپ ، با بهترین تجهیزات و امکانات ، به همراه پرسنل خبره خود ، در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت ممکن ، آماده ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود می باشد . در ادامه با فولدر های تبلیغاتی آشنا خواهید شد .

 

فولدر تبلیغاتی چیست ؟

 

فولدر تبلیغاتی وسیله ای می باشد ، که از آن برای سازماندهی مدارک و اسنادی ، که با یک پروژه مرتبط می باشند ، استفاده می شود . فولدر های تبلیغاتی در طرح ها ، رنگ ها و جنس های مختلفی تولید می شوند . جنس این فولدر ها از مقوای ساده ، مقوای طرح دار ، مقوای گلاسه با روکش سلفونی و ….. می باشد . نوع جنس فولدر های تبلیغاتی ، با توجه به بودجه موجود مشخص می شود . برخی اوقات فولدر های تبلیغاتی از جنس پلاستیک ساخته می شوند . اما به دلیل این که ، تبلیغات روی پلاستیک به خوبی دیده  نمی شوند و از کیفیت پایینی برخوردار هستند ، اغلب از کاغذ و مقوا برای تولید فولدر های تبلیغاتی استفاده می شود . معمولا از کاغذ های گلاسه ۲۵۰ تا ۳۵۰ گرمی ، برای تولید فولدر های تبلیغاتی استفاده می شود . البته درصورتی که ، از مقواهای ایندلبرد ۳۰۰ گرمی و ۳۵۰ گرمی استفاده شود ، مقاومت فولدر تولید شده بیشتر می شود . اما قیمت مقواهای ایندلبرد نسبت به کاغذ های گلاسه بیشتر می باشد ، بنابراین مشتری باید هزینه بیشتری پرداخت کند . تقریبا می توان گفت که ، قیمت فولدر های مقوای ایندلبرد ، دوبرابر فولدر های کاغذ های گلاسه می باشد .

درون فولدر ها نیز جای قرار گیری برگه ، کاتالوگ ، کارت ویزیت و ….. ایجاد می شود . طراحی داخلی فولدر های تبلیغاتی نیز ، با توجه به سفارش مشتری انجام می شود .

 

من چاپ-فولدر تبلیغاتی چیست-چاپ فولدر تبلیغاتی
من چاپ-فولدر تبلیغاتی چیست-چاپ فولدر تبلیغاتی

 

کاربرد فولدر های تبلیغاتی :

 

اغلب در اداره جات ، در جلسات کاری که برگزار می شود ، شرکت کنندگان اسناد و مدارک مورد نیاز خود را درون فولدر ها قرار می دهند . بدین طریق مجموعه ای از مدارک به صورت مرتب در اختیار شخص مورد نظر قرار داده می شود .

با درج نام شرکت و معرفی محصولات شرکت ، در روی فولدر های تبلیغاتی ، صاحبان کسب و کار ، شرکت و محصولات خود را به مشتریان ، شریکان و همچنین رقیبان خود معرفی می کنند . در واقع تولید فولدر های تبلیغاتی ، یکی از روش های کارآمد بازاریابی در حوزه تبلیغات می باشد .

علاوه بر جلسات اداری ، هنگامی که یک پیمانکار بخواهد اسناد و مدارک مربوط به پروژه خود را به کارفرما ارائه بدهد ، آن ها را درون فولدر قرار می دهد ، سپس به کارفرما ارائه می دهد . بدین طریق سایر توانمندی های خود را ، به کارفرما نشان خواهد داد . بدین طریق فولدر ها دست به دست می شوند ، تبلیغات روی فولدر ها نیز به صورت غیر مستقیم ، سبب بازاریابی برای محصولات مختلف خواهند شد .

حتی شرکت می تواند برای تبلیغات کامل محصول خود ، یک فولدر تبلیغاتی سفارش دهد ، سپس درون فولدر سی دی ، بروشور ، کارت ویزیت و سایر ابزار های تبلیغاتی خود را قرار دهد ، سپس پکیج کامل تبلیغات خود را ، که در قالب فولدر می باشد ، به مشتریان و شرکای خود ارائه دهد . بدین طریق تمام اطلاعات مورد نیاز ، به صورت کامل در اختیار افراد قرار داده می شود .

درکل فولدر ها برای مرتب سازی و نگهداری از اسناد و مدارک ( اغلب در اداره ها ، کارخانه ها و شرکت ها ) دارای کاربرد می باشند .

 

طراحی فولدر های تبلیغاتی :

 

قالب فولدر ها به صورتی طراحی می شوند ، که اجزاء مختلف فولدر به راحتی دریکدیگر قفل شوند . بدین طریق بدون استفاده از چسب و صحافی ، وضعیت پایداری در فولدر به وجود می آید .

درصورتی که برای تولید فولدر ، از مقوای گلاسه ضخیم استفاده شود ، ایستایی و دوام گلاسه افزایش پیدا می کند . می توان تبلیغات را بر روی داخل و خارج فولدر چاپ نمود . پس از این که ، تبلیغات بر روی فولدر چاپ گردید ، با استفاده از روکش سلفون ( مات یا براق ) روی فولدر را می پوشانند .

لازم به ذکر است که ، اندازه فولدر های تبلیغاتی باید متناسب با کاغذی که قرار است ، در آن نگهداری شود ، متناسب باشد . همچنین رنگ فولدر تبلیغاتی باید با ورقه های اداری ، دارای همخوانی باشد . امروزه فولدر هایی که برای نگهداری اسناد A4 ،  A3 و A5 تولید می شوند ، دارای طرفداران بیشتری نسبت به سایر فولدر ها می باشند .

 

فرایند چاپ فولدر تبلیغاتی ، به شرح زیر می باشد :

 

در مرحله اول عملیات طراحی فولدر تبلیغاتی و طراحی قالب انجام می شود . سپس در مرحله بعد عملیات تولید زینک در بخش لیتوگرافی انجام می شود . سپس کاغذ مورد استفاده در تولید فولدر ، به چاپخانه انتقال داده می شود . در چاپخانه با توجه به سفارش مشتری و طراح ، عملیات چاپ روی فولدر انجام می شود . ناظر چاپ ، طرح چاپی را از نظر رنگ و سایز بررسی می کند . هنگامی که طرح مورد نظر بر روی کاغذ چاپ شد ، کاغذ چاپ شده را به قالب ساز ارائه می دهند ، قالبساز نیز با توجه به کاغذ نمونه ، قالب فولدر را می سازد .هنگامی که قالب ساخته شود ، آن را با استفاده از دستگاه دایکات یا لترپرس برش می دهند . در نهایت در صورت نیاز عملیات صحافی و چسب زنی فولدر انجام می شود . سپس فولدر بسته بندی شده و در بازار ارائه می شود .

 

تیم من چاپ ، ارائه کننده خدمات چاپ فولدر تبلیغاتی ، آماده چاپ انواع تبلیغات مختلف ، بر روی فولدر های تبلیغاتی شما عزیزان می باشد . در این مقاله به بررسی فولدر های تبلیغاتی ، کاربرد های فولدر های تبلیغاتی و نحوه تولید فولدر های تبلیغاتی پرداختیم . اگر شما صاحب هر نوع کسب و کاری هستید ، پیشنهاد می کنم ، با سفارش فولدر تبیلغاتی نزد تیم ما ، کسب و کار خود را گسترش داده و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید . تیم من چاپ دارنده بهترین تجهیزات و پرسنل ، فولدر های مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت ممکن ، در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت ممکن تولید می کند . کیفیت فولدر و همچنین شکل ظاهری فولدر های تبلیغاتی ، تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتریان دارد . بنابراین سفارش چاپ فولدر تبلیغاتی باید به یک تیم مجرب سپرده شود .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *