درباره آژانس تبلیغاتی من چاپ

من چاپ افتخار این را دارد که به واسطه کیفیت و قیمت رقابتی ، در تمامی شهر های کشور ارائه خدمات کند .من چاپ فعال در زمینه های طرحی گرافیکی،مالتی مدیا ، و چاپ دیجیتال به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده انجام سفارشات شما عزیزان می باشد.

من چاپ ارائه دهنده خدمات آنلاین چاپی است که با هدف کاستن از هزینه هاي جانبی چاپ براي مخاطبین و مشتریان، سازماندهی و اجرا می شود. در من چاپ کلیه ارتباطات سفارش دهنده و مجري به صورت غیرحضوري و مجازي(تلفنی) انجام می گردد. در این روش علاوه بر عدم اتلاف زمان، از صرف هزینه هاي مالی و غیرمالی که ناشی از رفت و آمد چندین باره سفارش دهنده به محل کارگاه هاي خدمات چاپ و پس از چاپ صورت می گیرد جلوگیري می شود. شما می توانید سفارش چاپ خود اعم از چاپ دیجیتال و چاپ کتاب و جزوه را بصورت 24 ساعته و بدون هیچگونه تعطیلی برای ما ارسال نمایید تا مقدمات پروژه چاپی شما فراهم شود.
روش کار من چاپ به این شرح است که پس از انتخاب محصول مورد نظر، با مشخص نمودن نوع سفارش، متریال و گرماژ کار، تعداد صفحات یا تعداد رو، نوع و تعداد رنگ چاپ و هزینه خدمات تکمیلی، به ازای هر انتخاب مبلغ آن به هزینه کل سفارش افزوده می گردد. قابل توجه است که می توان با تغییر هر کدام از موارد انتخابی، قیمت متفاوتی برای محصول مورد سفارش مشاهده کرد. این موضوع برای ایجاد امکان انتخاب متریال مناسب با توجه به بودجه سفارش دهنده را فراهم می کند.
من چاپ طیف گسترده ای از انواع کاغذ برای سفارش، انواع چاپ به صورت تک رنگ، چهاررنگ، پنج رنگ را در بر میگیرد. همچنین با در نظر گرفتن برخی از امکانات اختصاصی مانند سرچسب برای سربرگ ها، چسب دوطرفه برای پاکت و مواردی از این دست، محصولی کاملاٌ سفارشی به مشتری ارائه می کند.

چشم انداز

ارائه خدمات چاپخانه ای استاندارد و منظم و بکارگیری از جدیدترین امکانات روز دنیا
متمرکز کردن کلیه نیاز های چاپی و تبلیغاتی در یک مکان
استفاده از علم و دانش صنعت چاپ توسط پرسنل آموزش دیده ومتخصص

ارزش ها

احترام به حقوق مشتری و جلب رضایت آنان
رعایت انصاف در کلیه مراحل چاپ
امانت داری و مسئولیت پذیری در نگهداری و حفظ فایل ها
اهمیت دادن به وقت مشتری

ماموریت

ماموریت ما آن است که بتوانیم با بهره گیری از امکاناتی که در اختیار داریم سلیقه مشتریان خود را گارانتی کنیم و از صنعت چاپ دیجیتال بعنوان یک حرفه تخصصی برای برطرف کردن نیاز های چاپی مشتریان استفاده کنیم.