​منـــ چاپــــــــ
تماس با ما
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم
مشهد ، شهرک صنعتی توس ، فاز چهارم ، شماره 10
09156936889

آشنایی با خدمات چاپ دیجیتال کتاب در مشهد

آشنایی با خدمات چاپ کتاب مشهد

ما قصد داریم در این بخش شما را با خدمات مجموعه چاپ کتاب مشهد آشنا نماییم . در این مقاله ابتدا مقدمه ای در زمینه چاپ کتاب و چاپ جزوه و سپس مراحل چاپ کتاب و در نهایت خدمات مجموعه چاپ کتاب مشهد ارائه خواهد شد .

هر روزه با افزایش جمعیت تعداد دانشجویان و دانش آموزان نیز افزایش پیدا می کند . امروزه مردم بیش از گذشته به افزایش تعلیم و تحصیل فرزندان خود اهمیت می دهند . با توجه به پیشرفت های اخیر چاپ کتاب و چاپ جزوه دارای رونق و پیشرفت های بسیاری بوده است . در حال حاضر افراد به راحتی می توانند با مراجعه به کتابفروشی ها و کتابخانه ها انواع مختلف کتاب ها را مطالعه نمایند . در حال حاضر دسترسی افراد به کتاب ها بسیار آسان شده است . امروزه چاپ انواع کتاب ها از قبیل چاپ کتاب های علمی ، چاپ کتاب های آموزشی ، چاپ کتاب های تاریخی ، چاپ کتاب های داستانی و ... نسبت به گذشته سریع تر و با کیفیت بیشتر انجام می شود .

حال مجموعه چاپ کتاب مشهد آماده ارائه خدمات مرتبط با چاپ کتاب های مختلف می باشد . مجموعه چاپ کتاب مشهد تصمیم دارد در این بخش شما را با مراحل چاپ کتاب آشنا نماید . در ادامه شما با مراحل چاپ کتاب آشنا خواهید شد .
 


مراحل چاپ کتاب به شرح زیر می باشد .

  • اولین مرحله برای چاپ کتاب طراحی اولیه می باشد . در این مرحله شما فرمت کلی کتاب تعیین شده و تعداد صفحات کتاب نیز پیش بینی می شود .
  • دومین مرحله برای چاپ کتاب حروف چینی و صفحه آرایی می باشد . در این مرحله مطالب کتاب تایپ می شوند و تصاویر مورد نیاز هم اسکن می شوند . سپس از مطالب پیرینت گرفته شده و اشکالزدایی می شود .
  • سومین مرحله برای چاپ کتاب طراحی جلد کتاب می باشد .
  • چهارمین مرحله برای چاپ کتاب دریافت شابک از خانه کتاب می باشد .
  • پنجمین مرحله برای چاپ کتاب ، ثبت اثر در کتابخانه ملی و دریافت فیپا می باشد . در این مرحله ناشر باید اثر را در کتابخانه ملی به ثبت برساند و فیپا را دریافت نماید .
  • ششمین مرحله برای چاپ کتاب ، انجام اقدامات لازم جهت دریافت مجوز از وزارت ارشاد می باشد .
  • هفتمین مرحله برای چاپ کتاب ، فرایند چاپ کتاب می باشد .  در این مرحله جهت دریافت اعلام وصول  تعدادی از نسخه های کتاب چاپ شده ( که تعداد مشخص است ) به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل داده شود .

چاپ کتاب مشهد ، در تمام مراحل ذکر شده جهت چاپ کتاب ، شما را همراهی می کند و چاپ کتاب شما را انجام می دهد . اگر قصد چاپ کتاب خود را دارید به ما اعتماد کنید .

 


 

خدمات چاپ کتاب مشهد - چاپ جزوه

همانطور که می دانید با پیشرفت های اخیر در زمینه چاپ کتاب و چاپ جزوه کار دانشجویان بسیار راحت تر شده است . امروزه دیگر دانشجویان تمام مطالب درسی مورد نیاز خود را یادداشت نمی کنند و با چا پ جزوه های مورد نیاز خود در زمان خود صرفه جویی می کنند . یکی از مزایای چاپ جزوه ها این است که از یک عدد جزوه می توان تعداد بیشماری چاپ نمود و در اختیار افراد قرار داد . بنابراین با چاپ جزوه صرفه جویی فراونی در زمان دانش آموزان و دانشجویان خواهد شد .

اگر شما دانشجو ، دانش آموز و یا حتی استاد هستید ، قطعا یکی از دغدغه های شما چاپ جزوه هایتان می باشد . چاپ کتاب مشهد آماده ارائه انواع خدمات چاپ جزوه با کمترین مبلغ و کمترین زمان می باشد . بنابراین شما می توانید انجام تمام مراحل چاپ جزوه های خود را ، با هر تنظیماتی که تمایل دارید ، به مجموعه چاپ کتاب مشهد بسپارید .

چاپ کتاب مشهد آماده چاپ جزوه های شما در هر تعداد و یا هر تنظیماتی که شما تعیین می کنید می باشد . اگر جزوه ای دارید که می خواهد به درستی و تنظیماتی که خودتان می خواهید چاپ شود ، این کار را به چاپ کتاب مشهد بسپارید .

در این مقاله توضیحاتی در زمینه چاپ کتاب و چاپ جزوه و همچنین برخی خدمات چاپ کتاب مشهد ارائه شد . امیدوارم مطالعه این مقاله برای شما عزیزان سودمند بوده باشد .

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها